ZAPROSZENIE NA PIKNIK PROFILAKTYCZNY „W DIALOGU Z UMYSŁEM, CIAŁEM, SERCEM I DUCHEM”

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu działające przy Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu

serdecznie zaprasza na

PIKNIK PROFILAKTYCZNY PT.: „W DIALOGU Z UMYSŁEM, CIAŁEM, SERCEM I DUCHEM”.

Data i miejsce: 29.08.2021 – Park Miejski im. Adama Mickiewicza w Nowym Targu12.09.2021 – Amfiteatr oraz Park Miejski w Rabce-Zdroju

Piknik promuje dbanie o zdrowie psychiczne i przeznaczony jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W programie min. występy zespołów muzycznych i tanecznych, gry i zabawy, gra terenowa, bajkoterapia, zajęcia jogi, warsztaty teatralne, warsztaty plastyczne, panele dyskusyjne nt. zdrowia psychicznego i metody terapii, jaką jest Otwarty Dialog, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na pikniku będą dostępni wszyscy nasi specjaliści; psychoterapeuci, psychiatrzy, psychologowie, ratownicy medyczni, trenerzy profilaktyki realizujący warsztaty w szkołach, instytucjach i przede wszystkim asystenci zdrowienia – czyli osoby, które same przeszły kryzys psychiczny, odbyły szkolenie i teraz udzielają wsparcia.

W namiotach jak i podczas spacerów po parku, będzie można porozmawiać, poradzić się naszych specjalistów i zaproszonych gości, takich jak artyści, duchowni, wojskowy (np. Karol Cierpica – żołnierz uratowany w Afganistanie przez żołnierza amerykańskiego) jak, również zapoznać się z twórczością literacką i rękodziełem Asystentów Zdrowienia oraz uczestników Klubu Samopomocy.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dodatkowo będą z nami obecni przedstawiciele Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. JP II w NT, Policji, Straży Pożarnej oraz Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy, mając nadzieję na wspólne spotkanie