11.06.2019 r. był w Klubie „Leonardo” dniem wyjątkowo optymistycznie zakręconym.
Przez całe zajęcia aktywizacji zawodowej przewijał się jeden wątek, a było nim pozytywne nastawienie do siebie, do innych i do otaczającego nas świata.
Klubowicze poznali „Bajkę o ciepłym i puchatym”, której już sam tytuł budzi wyjątkowo miłe skojarzenia. Była to bajka inna niż wszystkie ponieważ jej zakończenie każdy mógł wymyślić sam. Po jej przeczytaniu nie było chyba jednak nikogo kto nie chciałby „happy endu”.
Tego dnia wszystko miało przecież generować dobrą energię!
Za sprawą „magicznych” kart klubowicze odkrywali potęgę pozytywnych myśli i siłę drzemiącą w afirmacji, zaś ćwiczenie jakie przygotowała p. Magda wzmacniało wiarę w siebie i poprawiało samoocenę. Zadanie uczestników polegało na odrysowaniu na kartce konturu dłoni i opisaniu każdego palca swoimi najbardziej charakterystycznymi dobrymi cechami, zaletami i mocnymi stronami.
Humory po takich zajęciach były (jak nie trudno się domyślić) wyjątkowo pozytywne, bo jakież mogłyby być po tak ogromnej bombie optymistycznych emocji.