Uczestnicy Klubu Samopomocy w kinie 05.07.2019

Wybór filmu jaki klubowicze chcieli zobaczyć podczas kolejnego piątkowego wyjścia do kina nie zaskoczył nas ani trochę.
Miłośnicy sciente fiction, których u nas nie brakuje zdecydowali bez wahania, że po „X-menie” obowiązkowo trzeba się wybrać na Spidermana!
Ekranizacje komiksów są w tym roku nie lada gratką dla miłośników gatunku.
W dniu 05.07.2019 nasi uczestnicy po raz kolejny odwiedzili kino „Kampus” i z zapartym tchem obejrzeli najnowszą cześć przygód człowieka – pająka.
„Spider-Mana: Daleko od domu” wyreżyserował Jon Watts.
Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy podczas oglądania filmu opartego na komiksach Marvela są mistrzowskie efekty specjalne, nie mniej jednak mocnym atutem produkcji jest też gra aktorska. Tom Holland w roli pajączka po raz kolejny udowodnił, że to on jest najlepszym Spider-Manem!
Klubowicze zgodnie uznali, że fabuła poprowadzona została w bardzo ciekawy dla widza sposób, w efekcie czego otrzymaliśmy zgrabnie utkaną „pajęczynę” utrzymaną w klimacie wprost idealnym na wakacyjny chillout.