Cudowny czas wakacji… jedni powracają z wojaży, inni pakują walizki…Sporo naszych uczestników uczestniczyło w wyjeździe rehabilitacyjnym na Kaszuby, które zorganizowała Fundacja „Burego Misia”… po przyjeździe opowiadali o pięknych krajobrazach pojezierza i przygodach podczas leśnych spacerów.
Dodatkową atrakcją są nasze zajęcia dogoterapii. Z radością spotykamy się z psem Milą i jego opiekunem czyli Panią Jolą.

Czas umilają nam rozgrywane mecze tenisa stołowego na świeżo zakupionym stole do ping-ponga oraz ćwiczenia na pięknym, nowym atlasie. Jednym słowem delektujemy się czasem wakacji oraz dbamy o „masę” czyli budujemy naszą kondycję. W sierpniu rozjedziemy się na wakacje…już nie możemy doczekać się opowieści, zdjęć oraz filmów które przywiozą nasi uczestnicy.