Uczestnikom ośrodków Fundacji „Leonardo” ostatni czas dostarczył wiele pozytywnych emocji!
Do Środowiskowego Domu Samopomocy Fundacji „Leonardo” w Wieliczce oraz na ul. Piekarskiej w Krakowie zawitał Mikołaj. Gość z dalekiej Północy sprawił naszym uczestnikom wiele radości obdarowując ich wspaniałymi prezentami.

W ośrodku w Wieliczce odbyło się także Spotkanie Wigilijne. Przy stole zasiedli wspólnie z nami przedstawiciele lokalnego samorządu, zaprzyjaźnieni dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych oraz bliscy, opiekunowie i uczestnicy ŚDS. Wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i zasiedliśmy do wspólnie przygotowanych  przez uczestników i terapeutów tradycyjnych potraw.
Mieliśmy również możliwość zaprezentowania prac – które zostały wykonane przez uczestników podczas zajęć terapeutycznych w WTZ Skała oraz ŚDS w Woli Kalinowskiej – podczas Bożonarodzeniowego Kiermaszu na rynku w Skale. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a mieszkańcy Skały i okolic mieli możliwość zapoznania się z działalnością ośrodków.

W styczniu 2019 ŚDS w Woli Kalinowskiej odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Woli Kalinowskiej prezentując piękne Jasełka.

Najbliższe miesiące zapowiadają się równie ciekawie.
Serdecznie zapraszamy na strony Facebook poszczególnych ośrodków, gdzie można śledzić bieżące wydarzenia.

ŚDS ul. Piekarska 3 w Krakowie

ŚDS w Wieliczce

ŚDS w Woli Kalinowskiej

WTZ w Skale