Konferencja „Wsłuchani w doświadczenie”

„WSŁUCHANI W DOŚWIADCZENIE”

FORUM EX-IN I SYMPATYKÓW OTWARTEGO DIALOGU

Fundacja „Leonardo” zaprasza na konferencję „Wsłuchani w doświadczenie” – Forum EX-IN i Sympatyków Otwartego Dialogu, która odbędzie się 22 listopada 2016 r. w Kampusie Wielickim, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, w Wieliczce.

Spotkanie Ekspertów przez Doświadczenie, którzy przezwyciężyli kryzys psychiczny ze specjalistami Otwartego Dialogu będzie okazją do wzajemnego zastanowienia się nad sposobami aktywnego kształtowania Ochrony Zdrowia Psychicznego, aby rozwiązania organizacyjne były skuteczniejsze i zorientowane na indywidualne potrzeby osób zmagających się z chorobą psychiczną. Prelegenci i Uczestnicy Konferencji będą szukali odpowiedzi na to, jak można wprowadzić ideę Otwartego Dialogu oraz jaka może być rola Ekspertów przez Doświadczenie w leczeniu i wsparciu.

Czy wobec licznych głosów odnośnie kierunku w jakim powinna zmierzać psychiatria potrafimy jako, doświadczeni, rodziny, profesjonaliści czerpać z mądrości doświadczenia?

Podczas konferencji będzie również możliwość podzielenia się wiedzą i doświadczeniem związanym z wprowadzaniem różnych form pomocy, które są oparte o partnerską relację profesjonalistów i osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

PLAN KONFERENCJI

Udział w forum jest bezpłatny.

Zarejestruj się, wypełniając poniższy formularz

Imię i nazwisko:

Zawód:

Instytucja:

Numer telefonu:

Adres email:

Czy potrzebuje Pan/Pani zaświadczenia o udziale w konferencji?

NieTak